Хостинг от ICDSoft - Начална страницаУеб хостинг компания
  Уеб хостингДомейн именаПоръчкиТехнически центърПоддръжкаРиселъриЗа насКонтакти
Имате нужда от помощ? Вход за риселъри

Вие сте в: Начало » Работа в ICDSoft

Работа в ICDSoft
РАБОТА В ICDSOFT
Ние в ICDSoft смятаме, че една от най-важните предпоставки за успешен бизнес е създаването и развиването на екип от специалисти, готови да се справят с всяко предизвикателство, отдадени на работата и крайната цел - а именно: задоволяване на изискванията на потребителя. Ние сме в търсене на тези, които са перфектната комбинация от умения и 100% себеотдаване.
СВОБОДНИ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ
1. Техническа поддръжка на клиенти с английски език (Customer Support).
2. Account Manager.
ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА НА КЛИЕНТИ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК (CUSTOMER SUPPORT)

ДЛЪЖНОСТ:
Техническа поддръжка на клиенти (Customer Support).

ОПИСАНИЕ:
Работата се състои в обслужване на клиенти за уеб хостинг: отговаряне на запитвания, отваряне на нови акаунти и регистрация на домейни за клиенти. Работи се на 3-сменен (8 часови смени) и 2-сменен (12 часови смени - през уикенда) режим 24/7, през ден, 36 работни часа на седмица.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Перфектен английски език (писмен и говорим).
- Познаване на интернет протоколи, опит с HTML, Perl скриптове, MySQL, познаване на Linux.
- Добри комуникативни умения.

Немският език е предимство.

ЗАПЛАЩАНЕ:
Брутна стартова заплата 2700 лв.
Заплата след завършване на тестовия период 3300 лв. + ежемесечни бонуси.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлична работна атмосфера.
- Млад и приветлив екип.
- Предизвикателна работа, която изисква широк кръг от умения и познания.

ЗА КОНТАКТИ:
Моля изпращайте Вашето CV и мотивационно писмо на английски език на e-mail: hr at icdsoft.bg.

ACCOUNT MANAGER

ДЛЪЖНОСТ:
Account Manager.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Комуникация с клиенти на български и английски език.
- Комуникация с доставчици.
- Поддържане на регистрираните плащания за клиентски сметки.

- Отлични комуникационни умения. Способността да контактува по приветлив и експедитивен начин с клиенти е съществена.
- Умение да разговаря по телефона.
- Отличен говорим и писмен английски език.
- Добра компютърна грамотност, умения за работа с интернет приложения.
- Способност да работи под напрежение.
- Предишен опит в сферата на уеб хостинг и интернет услугите е предимство.

ЗАПЛАЩАНЕ:
Брутна стартова заплата 1800 лв.

Защо да изберете ICDSoft
Мнения на наши клиенти
Начини на плащане
Над 100 000 сайта
Новини

Начало  |  Хостинг  |  Домейни  |  Поръчки  |  Новини  |  Работа  |  Поддръжка  |  Риселъри  |  За нас  |  Контакти HP Сървъри втора употреба